15 Mayıs 2009 Cuma

Gossip Girl Oyuncuları Clubmaster Gözlükleri

Trendler herşeyde olduğu gibi güneş gözlüklerinde de var. Bu yaza damgasını vuracak güneş gözlüğü şimdiden belli oldu.

Gossip Girl oyuncuları Clubmaster gözlükleri tanıtıyorlar.


Rayban, Clubmaster adıyla vintage sandıklarından günümüze bu ilginç gözlüğü çıkarttı. Ünlülerin en çok tercih ettikleri modellerin başında gelen Rayban Clubmaster, geçen senenin tutulan modeli Wayfarer’ların da önüne geçmiş durumda.

Rayban Clubmaster orijinalinin bire bir uygulandığı materyallerle tekrar üretildi. Böylece Rayban ikonlar koleksiyonuna Wayfarer ve Aviator'dan sonra bir model daha katıldı. Rayban Clubmaster modeli 1960'larda sinema ve müzik sektörünün kullandığı en önemli aksesuarlardandı. Clubmaster’ların kullanıldığı filmler; The Lost Boys filminin afişine kadar giren gözlükler, Quintin Tarantino’nun Rezarvuar Köpekleri filminde Mr. Orange’ın gözlerindeydi. Kaşları olduğu gibi kapatan gözlüklerin numaralı versiyonu da Malcolm X’te görülmüştü. Rayban, Clubmaster adıyla vintage sandıklarından günümüze bu ilginç gözlüğü çıkarttı. Ünlülerin en çok tercih ettikleri modellerin başında gelen Rayban Clubmaster, geçen senenin tutulan modeli Wayfarer’ların da önüne geçmiş durumda.

Rayban Clubmaster orijinalinin bire bir uygulandığı materyallerle tekrar üretildi. Böylece Rayban ikonlar koleksiyonuna Wayfarer ve Aviator'dan sonra bir model daha katıldı. Rayban Clubmaster modeli 1960'larda sinema ve müzik sektörünün kullandığı en önemli aksesuarlardandı.

Clubmaster’ların kullanıldığı filmler; The Lost Boys filminin afişine kadar giren gözlükler, Quintin Tarantino’nun Rezarvuar Köpekleri filminde Mr. Orange’ın gözlerindeydi. Kaşları olduğu gibi kapatan gözlüklerin numaralı versiyonu da Malcolm X’te görülmüştü.

0 yorum: